Urgent ingrijitori in Anglia

SC MASTER BUSINESS SOLUTION PROFILES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Să se prezinte la locul de muncă la orele stabilite pentru începerea activităţii;
- Să aibă o ţinută îngrijită, comportament şi limbaj civilizat faţã de persoana pe care o are în grijă;
- Să dea dovadă de amabilitate, răbdare și înțelegere față de persoana pe care o are în grijă
- Să manifeste solicitudine şi amabilitate faţă de persoana pe care o are în grijă;
- Să respecte intimitatea persoanei pe care o are în grijă;
- Să asigure primul ajutor în urgenţe medicale.
- Mobilizarea și transportul persoanei îngrijite;
- Asigurarea alimentației și hidratării persoanei îngrijite;
- Stimularea și socializarea persoanei îngrijite;
- Supravegherea starii de sanatate a persoanei îngrijite;
- Respectarea și aplicarea prescripțiilor medicale.

CERINTE

- Nu se cere calificare profesionala;
- Excelente abilități de relaționare interpersonală, orientare către pacient;
- Fără antecedente penale (se cere cazier judiciar);
- Clinic sănătos;
- Cunoștințe de limba engleza A2 - B1(nivel conversational);
- Carnet de conducere - categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Se oferă training de specialitate;
- Salariul intre 2000 si 2500 Lire.

MASTER BUSINESS SOLUTION PROFILES SRL este o companie specializata in programe de dezvoltare organizationala, oferind servicii de training, coaching, evaluare organizationala, recrutare, consultanta in accesarea fondurilor structurale, organizarea de evenimente, externalizarea fortei de vanzari. In concordanta cu propriile credinte organizationale, consideram ca misiunea noastra este de a fi un suport de valoare pentru partenerii nostri. In demersul nostru profesional dorim sa construim competenta, incredere, respect, elemente necesare pentru o afacere de lunga durata indiferent de contextul economic.