Angajare imediată pentru femei, pe postul de Infirmier, în Anglia!

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea unei relaţii cu pacienţii;
- Identificarea nevoilor speciale ale pacienţilor;
- Asistarea în efectuarea exercitiilor fizice;
- Sprjinirea pacienţilor în activităţile zilnice;
- Stabilirea unei rutine de lucru care ajută pacienţii cu activităţile zilnice;
- Asigurarea confortului pacienţilor asistaţi;
- Asistarea alimentaţiei şi administarea alimentelor;
- Asigurarea suportului emoţional, atât a pacienţilor cât şi a familiei;
- Asigurarea condiţiilor igienico-sanitare;
- Ture de zi şi de noapte.

CERINTE

- Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Experienţa profesională (Cursuri de infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj;
- Nu se solicită diplome/calificări pentru infirmieri/îngrijitori;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
- Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
- Concediu de odihnă 28 de zile/an;
- Cazarea este asigurată contra cost;
- Salarii între 7,55 şi 10 lire pe oră

Aplică ACUM cu CV-ul, nu mai aștepta! Locuri limitate!

Brilliant Recruitment - Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595