Angajam urgent personal comercial pentru strainatate

Broker Ideal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa lucrezi in strainatate cu contract de munca?
BROKER IDEAL recomanda oportunitatea de: casieri ( cu engleza, franceza, germana sau italiana), casieri sefi, adjuncti de magazin si sefi de magazine, lucratori comerciali ( cu minim o limba straina) lactate, bacanie, fructe, vracuri si produse ambulate, merchandaiser, economisti pentru UK si pentru Franta, gestionari (cu/fara engleza). Nu exista limita de varsta.
Profilul candidatului cautat:
- Femei, barbati sau cupluri.
- Harnici si de incredere.
- Persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati
Descrierea firmei
BROKER IDEAL este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate.
Puteti gasi locuri de munca in strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.brokerideal.ro.
Speram ca veti considera aceasta oferta drept acceptabila. Cei interesati ne pot
contacta la numerele de telefon de pe site-ul www.brokerideal.ro. Daca aveti intrebari, va rog nu ezitati sa ne contactati.
Cu respect,
Echipa BROKER IDEAL
Sos. Berceni, nr. 3, bl. 2, sc. 2,
ap. 56, sect. 4, Bucuresti, Romania

CERINTE

Agentie de recrutare, selectie si plasare personal in strainatate.