Angajam manager marketing in UK!

Reveal Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Imbunatirea vanzarilor si a imaginii brandului;
• Monitorizarea vanzarilor;
• Propunerea de actiuni speciale de natura sa imbunatateasca vanzarile;
• Previziuni de vanzari, diverse situatii cu privire la stocuri;
• Pregatire de prezentari si oferte – potentiali parteneri;
• Realizarea spoturilor publicitare – selectie testimoniale, realizare plan de filmare, asistenta filmare, stabilirea structurii spotului, asistenta montaj;
• Design machete publicitare, campanii de mailing si materiale POS (postere, flyere, cupoane si alte tipuri de materiale);
• Prezentari de produse noi (descrierea produsului, prezentarea avantajelor, tehnici de vanzare);
• Pregatire de campanii integrate;
• Realizarea planului anual de marketing.

CERINTE

• Minim 3 ani in marketing;
• Minim 2 ani experienta de Brand Management;
• Limba Engleza – nivel avansat;
• Limba Romana – nivel avansat;
• Experienta in realizarea de campanii integrate de marketing;
• Atitudine orientata spre vanzari;
• Atentie la detalii;
• Capacitate organizatorica foarte buna;
• Adaptabilitate si flexibilitate;
• Abilitate de mobilizare pentru actiuni sau modificari inopinate;
• Abilitate de invatare rapida;
• Puternic spirit de initiativa si de echipa;
• Rezistenta la stres;
• Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus de performanta);
- oportunitati de dezvoltare intr-un mediu competitiv la nivel international;
- tichete de masa;
- servicii medicale la o clinica privata.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestari servicii!