Angajam KitchenPorte/ CommisChef pentru pub UK

Blue Boar

Job expirat

RESPONSABILITATI

- persoana responsabila cu curatenia si spalatul vaselor in bucatarie.
- realizeaza si coace pizza in functie de indicatiile primite, deserturi si pregateste cateva ingrediente pentru diverse retete
- diverse responsabilitati in functie de capacitatea de invatare si asimilare a persoanei selectate

CERINTE

- cunostinte ale limbii engleze la nivel conversational
- persoana dinamica si dornica de a asimila cunostinte in bucataria traditionala englezeasca
- de preferat varsta pana in 40 de ani
- minime cunostinte gastronomice
- persoana serioasa ce cauta un job in strainatate pe termen lung

BENEFICII OFERITE

- se ofera un salariu anual intre 13500-15000 de lire pe an in functie de experienta si capacitatea persoanei selectate iar jobul are caracter permanent
- cazare in aceiasi locatie in camera single cu tot strictul necesar contra sumei de 42 de lire/saptamana, suma ce va fi oprita din salariu
- internet gratuit, masina de spalat gratuita, spatiu special pentru angajati in locatia respectiva
- nu se percep nici un fel de taxe sau comisioane anuntul fiind in administrarea angajatorului. Singurele costuri aferente sunt cele de transport din Romania pana in Anglia
- angajatorul ofera tot sprijinul pentru obtinerea numarului NINO si contului bancar pentru persoanele ce nu au mai lucrat in Anglia
- persoana selectata va fi contactata de un reprezentant al companiei in vederea deplasarii in UK
- anuntul este pus direct de companie, fara intermediari, si exista posibilitatea ca persoana selectata sa fie intervievata telefonic sau prin skype

Companie detinatoare a doua pub-uri traditionale englezesti : Blue Boar Longworth si The George & Dragon Swallowfield