Angajam Infirmiere - Anglia

Pearson Anderson

Job expirat

RESPONSABILITATI

PearsonAnderson angajeaza personal ( infirmieri si asistenti medicali ) pentru Marea Britane, pentru cele 400 de azile din portofoliul companiei .

Responsabilitati :
- Ingrijire personala acordata persoanelor varstnice
- Socializare
- Asistenta in administrarea medicamentelor

CERINTE

- se accepta atat femei cat si barbati
- cautam persoane energice si serioase
- engleza la nivel mediu ( basic conversation)

BENEFICII OFERITE

Salarizarea in baza contractului este de 6,5 Lire / h, pentru postul de infirmieri ( 1100 - 1380 Lire / luna ) .
Programul de lucru este full time cu posibilitate de ore suplimentare ( Minim 40h/ Saptamana )

Se ofera :
- asistenta in intocmirea dosarului
- training de specialitate (diploma recunoscuta international in bazele Nursing)
- asigurare cazare in incinta / aproprierea locului de munca.

NU SE PERCEPE COMISION ! Nu este agentie !

Sucursala a unei companii britanice, avand ca obiect de activitate informarea potentialilor solicitanti in vederea plasarii lor pe piata de munca UK.