Angajam asistenti medicali si infirmieri pentru Anglia

Bluerock Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bluerock Healthcare, compania britanica de recrutare si de plasare personal medical, are locuri de munca disponibile pentru infirmieri si asistenti medicali pe tot teritoriul Angliei. Primim si luam in considerare toate cererile pentru pozitiile de infirmieri, infirmieri sefi si asistenti medicali generalist (RGN) cu/fara PIN. Avem oportunitati de angajare inclusiv pentru persoanele cu minimum de experienta in ingrijire (familie/prieteni)!

CERINTE

- Experienta profesionala (poate fi voluntariat sau practica in spital, clinica, azil de batrani) sau minimum trei luni de experienta non-profesionala in ingrijire (familie/prieteni).
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca permanent in regim full time (cel putin 35 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare).
- Salariu incepand de la £7.70/ora pentru posturile de infirmieri si £15.32/ora pentru cele de asistent medical cu PIN.
- Curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificare.
- Asistenta in ceea ce priveste aplicatia la NMC.
-Cazare si masa gratuite pe durata training-ului.
- Suport in ceea ce priveste aplicatia pentru control penal valabil în Marea Britanie (POVA / CRB), asigurare cu caracter personal si o uniforma.
- Asigurarea unui plasament intr-un centru de sanatate in cel mult 7 zile.
- Suport pentru a va gasi cazare permanenta si intocmirea unui plan de calatorie.
- Oportunitati de plasare la nivel national.
- Oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente,posibilitati de relocare pe perioada contractului.
- Cresteri salariale periodice si posibilitatea de a oferi bonusuri angajatilor cu vechime in companie.

Colaborarea cu Bluerock Healthcare este gratuita!

Cei interesati pot trimite CV pe adina@bluerockcare.co.uk sau suna la 00 44 (0)113 827-2280. Persoana contact: Adina Codin.

Bluerock Healthcare este o companie de recrutare de personal medical recunoscuta in Marea Britanie, cu o vasta experienta in plasarea de personal medical catre institutii de specialitate pe intreg teritoriul tarii. Incepand cu anul 2011, peste 1.000 de profesionisti din domeniul medical din Romania si Bulgaria au venit in Marea Britanie prin intermediul nostru. Compania activeaza in aproape 10 tari din Europa si, recent, au deschis un birou si la Bucuresti.