Ajutor de bucatar Kitchen Assistant Country Inn Pub Anglia

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Country Inn (Pub) in nordul Angliei angajeaza
Kitchen assistant / Commis chef
Salariu £15,600 pe an platit lunar £1300 pe luna pentru cei care au peste 25 de ani sau peste
£14700 pe an platit lunar £1225 per luna pentru cei care au intre 21 si 25 de ani
cazare asigurata la 60 lire sterline pe saptama
mese asigurate on duty.
Se lucreaza 40 de ore pe saptmana
Orele suplimentare se platesc "on lieu"

Nu platiti taxe de mediere sau comisioane.

CERINTE

Cerinte:
se cauta un ajutor de bucatar cu experienta minima, care nu se teme de munca grea, are viteza, cunoaste bine limba engleza si poate oferi un nivel bun de ajutor bucatarului sef. Aptitudini de gatit de baza, abilitatea de a folosi un cutit in siguranta.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.