Agenti Vanzari - Germania/UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- FARA COMISION DE MEDIERE -

Agentia noastra selecteaza minim 35 de persoane (inclusiv cupluri) pentru postul de AGENT VANZARI in cadrul celor mai de prestigiu SHOPPING CENTRES din Germania si anglia.

CASTIG MINIM GARANTAT in perioada August – Decembrie 2014
(Agentul beneficiaza de un castig minim garantat si comision din vanzari, daca acest comision depaseste suma lunara garantata)

August - Octombrie 2014 - 1000 lire/Luna
Noiembrie 2014 - 1250 Lire/luna
Decembrie 2014 - 1450 Lire/luna

* Este singura companie din domeniu care garanteaza agentilor de vanzari un castig minim garantat in primele 6 luni, in timp ce majoritatea altor companii de vanzari din ANGLIA acorda doar comision din castig si niciun castig minim garantat.

Avantaje:
- Sprijin in gasirea unei cazari ieftine
- Preluare de la aeroport;
- Training platit;
- Petreceri si concursuri lansate in cadrul firmei;
- Diverse bonusuri de stimulare;
- Plecare urgenta.

Avem peste 30 de candidati care activeaza cu succes in acest domeniu si ale caror castiguri sunt de peste 3.000 Lire sterline/luna. Profita si tu de aceasta sansa!

CERINTE

Cerinte:
- fete/baieti/cupluri
- nu se cere experienta;
- nu se cere calificare;
- se cer cunostinte bune de limba engleza (abilitate de comunicare);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

BENEFICII OFERITE

Costuri pentru candidati:
- Taxa procesare dosar: 550 Lei (se achita in momentul semnarii contractului de mediere);
- Bilet de avion.