Agenti vanzari cosmetice in mall - Capitale Europene - Fara comision sau taxa!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tineri cu varste intre 20-28 ani,
- limba engleza nivel minim mediu pentru toate locatiile
- pentru Paris limba franceza la nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari directe,MLM sau servicii de infrumusetare
- dorinta de a castiga cat mai mult.

CERINTE

AGENTI VANZARI COSMETICE IN MALL/ MAGAZIN DE LUX- LONDRA, PARIS, BERLIN, AMSTERDAM, SALZBURG, COPENHAGA

Vrei sa te alaturi prietenilor care lucreaza in strainatate, dar iti doresti un job decent, corespunzator studiilor tale?

Noi avem oferta perfecta pentru tine, daca esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta si iti doresti castiguri mari.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Plecarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt toate pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.

Vei castiga intre 1500 – 2500 lire/euro pe luna!

Castigurile sunt bazate pe comision din vanzari, intre 15%-30% din vanzarile zilnice, dar ti se asigura si o suma minima garantata de 800 lire (1000 euro) pentru primele 6 luni, daca comisionul din vanzarile tale este mai mic decat suma minima garantata.

Compania iti asigura cazarea contra cost in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet. Plata chiriei se retine din veniturile ulterioare, nu se plateste nimic in avans.

Vei fi asteptat/a in terminalul aeroportului de un angajat al companiei, iar biletul de avion se va deconta dupa prima luna.

Beneficiezi de training. Ti se ofera asistenta legala.

Trimite CV-ul tau prin e-mail la: office@head-hunting.ro

Sau suna pentru informatii suplimentare la: 0723.188550

Companiile de cosmetice au standuri in mall-uri. Va trebui sa iesiti din stand, sa abordati potentiali clienti care trec prin apropiere si sa ii convingeti sa vina la stand pentru o demonstratie gratuita cu un produs cosmetic natural 100%. Datorita efectului foarte vizibil al utilizarii produsului, veti reusi sa ii convingeti mai usor sa cumpere.

Se lucreaza 6 zile/saptamana, programul de lucru fiind de 8 - 10 ore/zi, la care se adauga pauzele.(de la sosirea la plecarea din locatie 9-12 ore/zi, in functie de tara).

Poti pleca cu o prietena!

La link-ul de mai jos poti vizualiza un scurt filmulet de prezentare:

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.