Agenti de vanzari produse cosmetice - Anglia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu.

Agentia noastra selecteaza Agenti de Vanzari pentru companii de produse cosmetice din Anglia.

Principalele responsabilitati:
- Vanzarea produselor cosmetice de top comercializate de catre magazin;
- Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate;
- Oferirea de sfaturi clientilor;
- Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor;
- Indeplinirea targhetelor de vanzare cerute de firma;
- Precum si alte activitati cerute de catre angajator.

Salariul este format din comisionul din vanzari: intre 20 - 30%.

Beneficii:
- se ofera training de 5 zile platit;
- agentilor cu rezultate bune compania le ofera Bonusuri financiare
- contract pe minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- plecare urgenta.

CERINTE

Cerinte:
- nu este necesara niciun fel de experienta;
- se cer cunostinte bune de limba engleza;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.