Agenti de vanzari produse cosmetice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companii de produse cosmetice selecteaza Agenti de Vanzari

Companii din Anglia si Germania, selecteaza AGENTI de VANZARI. Candidatii selectati vor lucra prin rotatie in toate unitatile de vanzare ale companiilor din respectivele tari.

CASTIG MINIM GARANTAT in perioada Martie – Decembrie 2014:

Pentru Agentii de Vanzari din Anglia: Martie-Decembrie 2014: 1000-1400 Lire/luna, iar pentru Agentii de Vanzari din Germania: Martie-Decembrie 2014: 1100-1700 Euro/luna.

Un Agent de vanzari trebuie sa:
vanda produsele cosmetice comercializate de catre magazin; sa interactioneze cu clientii si sa le ofere sfaturi cu privire la produse; sa incaseze banii de la clienti pentru respectivele produse, precum si alte activitati prevazute in fisa postului.

Program de lucru:
7-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

Beneficii oferite pentru aceste posturi:
- castig fix in primele 10 luni + comision din vanzari 15-22% in primele 6 luni daca castigul depaseste venitul garantat (pentru Agentii de vanzari din Anglia).
- salariu intre 1100-1700 Euro /luna pentru Agentii de vanzari din Germania;
- se ofera training platit;
- sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- preluare de la aeroport platita de companie, dedusa din primul castig;
- agentilor cu rezultate bune compania le ofera BONUSURI financiar;
- plecare rapida.

CERINTE

Cerinte:

- nu se cere experienta;
- cunostinte bune de limba engleza;
- incredere in fortele proprii, dorinta de a-si insusi tehnicile de vanzare propuse de companie.

BENEFICII OFERITE

Candidatul trebuie sa achite urmatoarele costuri:

- Tarif procesare dosar: 500 lei (se achita in momentul semnarii contractului de mediere);
- Tarif de mediere: 700 Lire Sterline - se plateste din castig, in rate, astfel:
- 100 Lire Sterline - dupa primele 2 saptamani de munca (candidatul are castigate deja 2 salarii, deoarece este remunerat saptamanal)
- 50 Lire Sterline - din 2 in 2 saptamani, timp de 6 luni de la inceperea muncii, pana se achita diferenta de 600 Lire Sterline;
- Bilet de avion.