A&E / Emergency Medicine Consultants and Specialty Doctors

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ofera Angajatorul:
• Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire
• Perioada de proba este de 3 luni
• Salariul este intre £50,000 -65, 000 lire sterline Brut pe an in functie de specialitate si experienta .
1. Consultants ££75000 - £102000
2. Middle grade (Specialty doctor / ST3) intre £55,000 - £60,000.
3. SHO aproximativ £45,000
• Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurarile Sociale
• Acces la Asigurarile Medicale din Sistemul Public
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost
• Ore suplimentare disponibile
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani)
• Sprijin in relocare

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la GMC/ In curs de inregistrare la GMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Acte dovedidoare : Diploma de Medic + Certificat de Conformitate
Ce trebuie sa stiti?
NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.