15 Infirmieri si 5 asistenti medicali in UK

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești în căutarea unui loc de muncă în străinătate?
Nu mai aştepta, aplică: http://www.brilliantrecruitment.ro/contact

Brilliant Recruitment - Lider în selecție medicală internațională, organizează interviuri de angajare pentru Marea Britanie - Îngrijitori bătrâni/ Infirmieri/ Asistenții Medicali
Experiența nu este obligatorie, se oferă curs de instruire!

Aplică prin trimiterea CV-ului pe e-mail: office@brilliantrecruitment.ro sau pe site:

Avem oferte de angajare variate, vom alege împreună oferta cea mai potrivită ție:
- Îngrijire în Case de bătrâni/Clinici- Health Care Assistants/Nurses;
- Asistență la domiciliul pacientului - Domiciliary Care Assistants/Live-in;
- Nurses in spitale sau clinici private din Anglia.

NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!

Plecările sunt imediate (interviurile sunt programate rapid, răspunsurile se primesc pe loc).
Se acceptă grupuri de prieteni sau cupluri.

Avem şi angajatori care vă pot asigura TRANSPORTUL!!!

Beneficii:

-se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată;
-contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare;
-se poate asigura transportul -depinde de oferta aleasă;
-concediu de odihnă 28 de zile/an;
-cazarea este asigurată contra cost;
-se accepta cupluri si grupuri de prieteni;
-salariile sunt intre 7,85 si 24 GBP (in funcție de calificare si experiență;
-nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (daca ați avut grijă de cineva chiar si din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs.);
-pentru asistenții medicali- diploma sau adeverința Postliceala Sanitară;
-nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori (depinde de ofertă).

Pentru Asistenții Medicali - se oferă suport pentru echivalarea studiilor in Marea Britanie (procedura NMC).

Relații la tel: 0350417794; 0770378936; 0773345679, program Luni - Vineri, 9-17.

Ne puteți urmări ofertele pe pagina de Facebook Brilliant Recruitment https://www.facebook.com/brilliantrecruitment/…

De asemenea, puteți vizita site-ul nostru http://www.brilliantrecruitment.ro/

Pentru testimoniale http://www.brilliantrecruitment.ro/testimoniale -am ajutat sute de persoane sa aiba o viață mai bună!

PROGRAME BRILLIANT RECRUITMENT: Personal medical/Îngrijire: Marea Britanie, Danemarca, Germania; Bone/Menaj: Marea Britanie, Scoția, Irlanda; Internship Marea Britanie; Logistica/Transporturi Marea Britanie, Scoția; Transporturi Olanda, Marea Britanie, Comunitate; Mecanica utilaje agricole Franta; Vanzari Italia și Marea Britanie; Personal hotelier Cipru, Grecia, Dubai; Industrie: Franța, Irlanda, Canada.

CURSURI BRILLIANT RECRUITMENT:
Limba engleză - Începător/Mediu/Avansat (inclusiv pregătire Cambridge English, IELTS)

Deviza noastra, a Brilliant Recruitment este ca VOI sa reușiți! Suntem alături de VOI, atât înainte de angajare, dar cel mai important, și după angajare!

Brilliant Recruitment este Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor, Lider în Selecție Internațională!
EticheteazăAdaugă o locaţie

CERINTE

- limba engleza la nivel conversational
- minimum 18 ani

BENEFICII OFERITE

- decontare transport - in functie de oferta aleasa
- salariu prornind de la 7,85 lire pe ora
- asigurare medicala

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595