FIERAR - BETONIST ALGERIA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile postului de munca:
- executa operatii de confectionat armatura metalica
- monteaza armaturile si plasele sudate la cladire
- participa la montarea cofrajelor de lemn si metalice
- participa la prepararea si turnarea betonului
- executa lucrari de intins fier beton
- executa operatii de debitat si fasonat fierul-beton
- incarca/descarca materiale manual
- executa legarea sarcinilor de macara
- executa turnarea betonului in grinzi, planse, diafragme, fundatii si raspunde de calitatea betonarii
- indeplineste orice alte sarcini,
- activitati si atributii specifice trasate de conducerea executiva in legatura cu activitatea pe care o desfasoara
- are obligatia de a-si insusi si cunoaste pe baza instructajului procedurile tehnice de executie si instructiunile de lucru specifice activitatii desfasurate

CERINTE

- scoala profesionala de profil, cursuri de calificare
- experienta: minim 10 ani
- cunoasterea limbii franceze /algeriene
- capacitate de adaptare pentru a face fata dinamicii muncii
- capacitatea de a se adapta la situatii si tehnologii nou aparute pe piata de constructii
- meticulozitate: sarcinile muncii sa fie indeplinite cu rigurozitate si precizie
- eficienta: sa rezolve sarcinile de munca in timp util
- capacitatea de a lucra sub presiune, fara sa intre in panica
- sa rezolve problemele cu profesionalism si calm

Interese si dispozitii:
- atitudine pozitiva fata de munca prestata
- responsabilitate fata de munca prestata
- disponibilitate la relocare periodica in Algeria

BENEFICII OFERITE

- salar atractiv
- transportul si cazarea sunt asigurate