SEF RAION MARFURI ALIMENTARE PROASPETE(COD GrF Fr)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Respectarea politicii şi a planului de vânzări al firmei;
Motivarea şi dezvoltarea profesională a angajaţilor din subordine;
Realizarea corectă a inventarelor şi obţinerea rezultatelor planificate;
Urmărirea respectării cerinţelor legale în domeniu;
Aprovizionarea corectă şi eficientă;
Atitudine pozitivă faţă de clienţi.

CERINTE

Studiu liceal încheiat;
Experienţă profesională în domeniu;
Orientarea catre client si o tinuta profesionala ireprosabila;
Abilitati de coordonare, motivare si control a unei echipe;
Cunostinte operare calculator.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.
Acestea sunt bazele succesului nostru.
Sunteti interesati?
Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.
Kaufland Romania SCS
Soseaua Colentina Nr.6
RO-021173 Bucuresti
Fax.:021.305.70.76
E-Mail: recrutare@kaufland.ro