Sef Atelier Service Auto

Proinvest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea desfasurata in cadrul atelierului;
- Repartizeaza comenzile de lucru;
- Verifica calitatea executiei reparatiilor si reviziilor, a incadrarii in termenele stabilite, atat in timpul desfasurarii lor, cat si dupa terminarea acestora;
- Verifica corectitudinea necesarului de piese de schimb;
- Urmareste respectarea termenelor de aprovizionare cu piese de schimb, conform comenzilor de lucru;
- Urmareste activitatea de receptie a masinii de catre client;
- Identifica si propune diversificarea ofertelor de servicii catre client;
- Analizeaza si solutioneaza problemele aparute in relatiile cu clientii companiei;
- Comunica cu clientii atelierului, pentru stabilirea si permanentizarea unor relatii de parteneriat, precum si asigurarea transparentei activitatii de service.
- Organizeaza si urmareste modul de gestionare a echipamentelor din dotare si a documentatiei tehnice.

CERINTE

- Studii finalizate pentru o profesie tehnica, ideal în industria auto (sau studii echivalente);
- Minim 2 ani de experienta pe o pozitie similara;
- Experienta in coordonarea de echipa;
- Experienta de relationare cu clienţii şi furnizorii;
- Cunostinte MS Office;
- Abilitatea de a stabili si mentine relatii bune cu clientii si furnizorii;
- Abilitati de organizare si coordonare.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri;
- Acces la documentatie si cursuri de formare profesionala.

Dealer utilaj agricol, service si mentenanta utilaj agricol, service auto, depozit piese de schim auto.