Coordonator vanzari

Job expirat

Posturi disponibile
1
Domeniu
Asigurari
Banci / Finante
Vanzari
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
450 - 700 Euro
Localitate
Alexandria
Giurgiu
Ploiesti
Tara
ROMANIA
Valabilitate
23-09-2013 : 23-10-2013
0
Numar de aplicatii
72

Responsabilitati

Crearea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti si parteneri in vederea promovarii si vanzarii produselor financiare

Cerinte

- Abilitati excelente de comunicare , negociere, prezentare, relationare
- Cunoasterea si aplicarea tehnicilor de vanzare , experienta in vanzari produse financiare sau asigurari constituie un avantaj
- Persoana energica, gindire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Intelegerea exigentelor si asteptarilor clientilor

Beneficii Oferite

salariu fix si comision

Descrierea firmei

Gaseste toate anunturile pentru meseria Coordonator vanzari