Consilier Piese de Schimb – Utilaj Agricol

Proinvest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoia clientului si prezinta oferta companiei in acord cu aceasta;
- Lanseaza comanda de piese catre furnizorul/furnizorii agreati;
- Efeactueaza receptia pieselor;
- Mentine la zi baza de date si opereaza la timp modificarile aparute in stocuri;
- Mentine relatia cu clientii déjà existenti si identifica clienti noi.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara – reprezinta un avantaj;
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte minime de mecanica, utilaj agricol, piese de schimb;
- Limba engleza sau germane, nivel mediu;
- Foarte bune cunostinte MS Office – Excel – operare calculator – email – web browsing;
- Persoana proactiva, energica;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Comision;
- Laptop;
- Telefon;
- Acces la documentatie.

Dealer utilaj agricol, service si mentenanta utilaj agricol, service auto, depozit piese de schim auto.