ASISTENT VANZARI ALEXANDRIA

BEPROFFICE- RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea portofoliului de clienti;
-promovarea produselor si serviciilor companiei;
-preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti;
-rezolvarea eventualelor reclamatii ale clientilor;
-verifica stocurile pentru comenzile primite.

CERINTE

-studii medii/superioare (de preferat profil tehnic/economic)
-operare PC ( Excel-nivel avansat);
-engleza nivel mediu;
-experienta in vanzari, relatii cu clientii
-abilitati de comunicare
-eficienta, orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

-traininguri dupa angajare;
-bonusuri in functie de realizari;
-sanse reale de promovare in cadrul RTC HOLDING.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".

Asteptam candidaturile dvs la adresa: veronica.grigorie@hrconsultanta.ro sau puteti suna pentru informatii suplimentare la 0724 20.25.03