TEHNICIAN ECHIPAMENTE CALCUL SI RETELE

TERPENA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Execută analiza sistemului actual de lucru;
- Stabilește funcțiile aplicațiilor;
- Elaborează programele aplicațiilor;
- Testează programele elaborate;
- Urmăreşte modul de încărcare a programelor şi analizează rapoartele aplicaţiilor;
- Creează și întreține bibilioteci de programe de aplicații sau colecții de date pe suporturi de informație;
- Execută și alte sarcini de întreținere – exploatare a lucrărilor informatice, în vederea obținerii la termen și în condiții de calitate a situațiilor de ieșire

CERINTE

- Studii superioare de profil - finalizate;
- Experienţă minimă de 2 ani in domeniul sistemelor informatice;
- Experienţă in lucrări de reţelistică: cablare curenti slabi, conectare echipamente, cablare structurată constituie un avantaj;
- Operare calculator (PC) –Office - avansat;
- Spirit organizat, perseverent;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
- Posibilități de promovare în cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv, în funcție de performanțe

S.C. TERPENA S.R.L., cu sediul în Orăstie, judetul Hunedoara, cu o vechime în domeniu de peste 16 ani, este o societate cu capital privat românesc ce activează în industria chimică, specializată în fabricarea de Uleiuri Esentiale şi Chimicale Aromatice.
Datorită implicării în dezvoltare si diversificare a produselor, societatea Terpena este unul dintre principalii jucători pe piata fabricării Uleiurilor Esentiale si Chimicalelor Aromatice din Europa.