SPECIALIST MARKETING - jud SIBIU

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de conceperea, implementarea si urmarirea strategiei de marketing a companiei
Responsabil de realizarea si urmarirea bugetului alocat segmentului sau de activitate
Supervizeaza alocarea eficienta a resurselor aferente activitatii de marketing
Responsabil de urmarirea concurentei

CERINTE

Studii universitare de specialitate
Experienta in domeniul marketing de minim 3 ani
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Abilitati de comunicare
Orientare catre client
Carnet de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie de succes
Pachet salarial atractiv
Alte beneficii

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.