Reprezentant Vanzari

ConSeco International S.R.L.

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti arondati.
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- Urmarirea si realizarea obiectivele de vanzari, incasari, profit, campanii lunare.
- Participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari.

CERINTE

Cerinte

Studii superioare

Experienta comerciala in domeniul farmaceutic este OBLIGATORIE. In cazul in care aceasta nu exista, candidaturile nu vor fi luate in considerare.
Spirit inovativ, comunicativ
Rezistenta la stres si disponibilitate pentru deplasare

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite

Salariu fix si comision in functie de vanzarile si incasarile realizate
Posibilitati de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale
Masina, telefon mobil, laptop

ConSeco International is a company wich offers profesional consultancy in human resources for all industries.

ConSeco was founded in 2001 and has on the beginning partners who are active in the following areas: pharmaceutical, parapharmaceutical, cosmetics, medical devices, private hospitals, etc.

Since 2007 we provide specialised services to all kind of companies.