Regional Manager

Clientul nostru este o companie activa in domeniul asigurarilor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Misiunea postului:
Dezvolta, coordoneaza si faciliteaza implementarea unui process complet de vanzare pentru asigurarile de viata

CERINTE

- Profilul destinatarului postului
Studii superioare, cursuri de specializare in domeniul asigurarilor
Experienta relevanta: minim 3ani in asigurari
Experienta relevanta pe o pozitie de coordonare in vanzari
Cunostinte si abilitati:
Excelente cunostinte in domeniul asigurarilor si a produselor de asigurari de viata
Excelente cunostinte privind dinamica pietei de asigurari de viata si a nevoilor clientilor
Excelente cunostinte in vanzari si abilitati dovedite
Excelente abilitati de comunicare si de inter-relationare cu o mare diversitate de personae.
Atitudini si valori
Initiativa si spirit proactiv
Pragmatism
Orientare catre obiective si rezultate
Asumarea responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

Remuneratie - standarde europene conform pozitiei

Companie de consultanta fnanciara care lucreaza cu informatii de pe piata financiara. Ca si in celelalte tari europene, vom implementa si in Romania consultanta financiara, o noua abordare a serviciilor financiare.