Manager zonal - masini unelte - home based office

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Isi insuseste produsele din punct de vedere tehnic pentru a oferi consultanta la vanzare.
- Mentine relatia cu clientii existenti si este in continua cautare de noi clienti;
- Ofera suport tehnic catre potentialii clienti, realizeaza ofertele catre clienti dupe ce le descopera nevoile;
- Ofera detalii despre produs, avantaje fata de produsele concurentei
- Mentine relatia cu departamentele de service si punere in functiune;
- Organizeaza deplasari impreuna cu clientii la furnizori
- Participa la expozitii internationale;
- Urmareste comenzile pana la finalizare;

CERINTE

- Persoana cu experienta teoretica si practica in vanzari dar si cu realizari.
- Flexibil la programul de activitate si deplasari
- Studii superioare tehnice constituie un avantaj;
- Permis de conducere categoria B
- Engleza nivel mediu-avansat,
- Cunostinte PC - nivel avansat Word, Excel, Outlook.
- Persoana organizata, analitica, comunicativa, prompta, proactiva, atenta la detalii, concilianta, cooperanta cu abilitati de negociere si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonus-uri.
Masina de serviciu.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/