LACATUS MECANIC

S.C. CONSTRUCTII SI SERVICII S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa operatii de îndoire, taiere, polizare, gaurire, cu respectarea ordinii stabilita prin tehnologie
- confectioneazã si monteazã repere/subansamble, utilizând procedeele stabilite tehnologic precum si indicatiile cuprinse în planurile de executie;
- asigura calitatea produselor realizate conform planului
- mentenanta echipamentelor de lucru
- mentinerea spatiului de lucru curat

CERINTE

- studii: calificare lacatus mecanic
- experienta ca lacatus constructii metalice minim 1 an
- cunostinte desen tehnic, care sa-i permita executarea pieselor dupa desen

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa
- transportul la si de la locul de munca

S.C. CONSTRUCTII SI SERVICII S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 ca societate comerciala cu capital privat strain si apartine grupului CASAGRANDE GROUP.
Principala activitate a companiei consta in fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice.