Inginer vanzari Alba Iulia

SC Psihotest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
• Indeplinire obiectiv valoric anual
• Dezvoltare clienti activi si prospectare de noi clienti rezidentiali (case, pensiuni, hoteluri) cat si industriali
• Intocmire solutii de incalzire si climatizare
• Participare la negocieri, licitatii, gestionare contracte
• Colaborare cu instalatori, proiectanti, arhitecti
Beneficii
• Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un domeniu atractiv si inovativ
• Mediu de lucru dinamic, deschis, profesionist
• Training-uri interne si cursuri de specializare la furnizori externi
• Sistem motivational atractiv

CERINTE

PSIHOTEST recruteaza Inginer vanzari solutii incalzire si climatizare pentru clientul sau, expert in materie de sisteme de incalzire si climatizare moderne, energie regenerabila si solutii de proiectare.

• Absolvent de studii superioare in domeniul Instalatiilor pentru constructii
• Experienta in domeniul instalatiilor
• Dorinta unei cariere in tehnologii si sisteme de incalzire si climatizare – pompe de caldura chillere, rooftop-uri, panouri solare, incalzire prin pardoseala
• Persoana responsabila, perseverenta, deschisa spre invatare

Psihotest este o companie cu o experienta de peste 13 ani in piata de profil, care ofera servicii de Recrutare si selectie de personal, Munca temporara, Formare profesionala si Testari psihologice. Rezonand cu principiul conform caruia o afacere este atat de buna pe cat de buni sunt oamenii din ea, obiectivul nostru este sa recrutam omul potrivit pentru locul potrivit. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.psihotest.ro