INGINER VANZARI

SELENA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

-studii superioare tehnice in domeniu electrotehnică, energetică sau automatică;
-experianta in vanzari constituie un avantaj;
-abilitati de comunicare si negociere;
-dispus sa-si imbunatateasca constant si continuu cunostintele si competentele;
-cunostinte operare PC (MS Office).

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-intocmirea de oferte tehnice si comerciale in concordanta cu solicitarile clientului;
-promoveaza portofoliul de produse si servicii ale firmei;
-ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;
-identifica potentialii clienti si defasoara procese de promovare/ vanzare specifice companiei;
-acorda asistenta de specialitate;
-preocuparea permanenta pentru satisfacerea clientilor.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-pachet salarial atractiv;
-posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric.

SELENA SRL a fost infiintata in anul 1991, domeniu de activitate principal Comert cu amanuntul al articolelor si aparatelor electrocasnice, in magazine specializate, cod CAEN 4754.