Inginer Mecanic Proiectant

MANPOWER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manpower recruteaza pentru o companie din Sebes 10 Ingineri Mecanici Proiectanti cu urmatoarele atributii:

- executarea de proiecte de inginerie mecanica;

- utilizarea unor softuri dedicate pentru proiectarea 2D si 3D in domeniul mecanic;

- proiectarea tehnologiilor de asamblare a reperelor pentru ansamblele din tabla (sudura, lacatuserie).

CERINTE

- studii superioare tehnice in domeniul ingineriei mecanice (Mecanica, TCM);
- 2-5 ani experienta in domeniu;
- citirea si interpretarea desenelor tehnice complexe;
- cunoasterea avansata a unui program de proiectare 2D/ 3D (ex: Unigraphics/ SolidWorks/ Autocad / alte programe echivalente);
- cunostinte avansate MS Office;
- cunostinte de limba engleze – nivel avansat; limba germana / italiana constituie avantaj;
- cunostinte de rezistenta materialelor;
- capacitatea de a lucra atat in echipa cat si individual;
- atentie la detalii, flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- bonusuri;
- tichete de masa;
- transportul la si de la locul de munca.

ManpowerGroup este recunoscut la nivel mondial ca fiind lider in servicii inovatoare cu forta de munca. Expertiza noastra si experienta pe diverse domenii de activitate ne permit sa previzionam pulsul schimbarilor de pe piata muncii si sa actionam la timp in beneficiul partenerilor nostri.
Suntem proactivi oferind candidatilor si clientilor nostri servicii competitive, ajutandu-i sa castige in Lumea muncii Contemporane.
ManpowerGroup este prezent in Romania din 2003, avand deschise pana in prezent 12 agentii in 9 orase (Bucuresti, Timisoara, Brasov, Cluj, Iasi, Ploiesti, Craiova, Pitesti si Sibiu).
Compania este specializata in: plasare de forta de munca permanenta si pe baza de contract, munca temporara, payroll, gestiune si administrare de contracte, externalizare, evaluare si selectie, formare, consiliere de cariera, precum si servicii de consultanta pe probleme organizationale.
ManpowerGroup Romania este lider in furnizarea de solutii inovatoare cu forta de munca, creand si oferind solutii de mare impact ce permit clientilor sai sa isi sporeasca competitivitatea pe piata si sa isi atinga obiectivele de business. Resursele detinute, clientii internationali si reputatia dobandita, atrag candidati talentati, cu un nivel de educatie ridicat si profesionisti cu o experienta vasta in domeniul in care activeaza.