Economist/Controller

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
-determinarea costului de productie lunar (BAB);
-completare/actualizare bugete;
-calculatie de cost (inclusiv istorica);
-inregistrarea productiei nedeterminate si finite si provizioanele aferente;
-calculul vanzarilor sub cost;
-intocmire Bericht.

CERINTE

Cerinte
-studii superioare economice sau tehnice;
-experienta profesionala cu durata de mai multi ani in domeniu;
-cunostinte foarte bune de operare calculator (Excel avansat).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala.
Oportunitatea de a avansa in cariera si de a lua parte la diverse sarcini.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Calitate (Management, Specialisti), Embedded SW Engineer, Inginer proces, Engineering Manager, Automatisti in locatii precum jud. Brasov, Timisoara, Arad, jud. Sibiu, judetul Alba.

Mai multe detalii despre noi:
site: http://new2.eurotriade.com/
blog: http://blog.romania.eurotriade.com/
facebook: EuroTriade-Romania

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact.romania@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

Freelanceri/ propuneri de afaceri- office.romania@eurotriade.com

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71