Colaboratori interviuri-cercetare de piata pentru judetele Ialomita, Teleorman, Olt, Dolj, Mehedinti, Gorj, Caras Severin, Sibiu, Timis, Alba, Mures, Harghita, Covasna, Bacau, Vaslui, Neamt, Bihor, Salaj, Satu Mare, Maramures, Bistrita Nasaud, Suceava,

Cult Market Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Realizarea de interviuri persoanelor intervievate;
•Inregistrarea raspunsurilor respondentilor pe calculator;
•Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti.

CERINTE

•Minim studii medii;
•Disponibilitate de timp – in medie 4 ore/ pe zi;
•Seriozitate, perseverenta;
•Bune abilitati de comunicare.
•Experienta anterioara in activitati de sondare a opiniei publice.

BENEFICII OFERITE

•Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar;
•Recompensarea financiara in functie de proiectele realizate in baza unui contract individual de munca;
•Training de specialitate la inceputul proiectului.
Descrierea firmei
Cercetare de piata