Colaborator Teritorial

Maier Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
Abilitati comunicare, negociere, capacitatea de a lua decizii, organizare, planificare si control;
Abilitatea de a sintetiza informatiile primite si de a le transmite mai departe intr-un stil profesionist;
Abilitatea de a lucra eficient cu diverse categorii de oameni, de a isi impune standardele de lucru;
Atitudine proactiva, abilitatea de a analiza si rezolva problemele;
Abilitatea de a dezvolta, planifica, implementa obiective pe termen scurt, mediu si lung;
Abilitatea de a aduna date;
Personalitate deschisa catre sugestii;
Perseverent, atent la detalii, creativ, pasionat;
Capacitate de organizare și dinamism;
Cailități excelente de comunicare și negociere;
Cunoștințe solide in vanzări, experiența în domeniul gazelor naturale, constituie un avantaj;
Sinceritate.

BENEFICII:

- Comision motivant + bonusuri pe durata a cel putin 12 luni;

Descrierea companiei:
Compania a fost înființată în 2010. Este o societate privată cu capital românesc. Compania își desfășoară activitatea în conformitate cu legislația română în vigoare și cu statutul societății. Este specializată în servicii de furnizare gaze naturale, verificări și revizii tehnice periodice, proiectare și execuție instalații de utilizare gaze naturale, verificări ISCIR, instalare kit-uri detecție scurgeri gaze, montaj centrale termice și preocupată permanent de creșterea continuă a calității serviciilor oferite, a satisfacției cerințelor clienților și îmbunătățirea continua a performantelor. De aceea a implementat un sistem al managementului integrat care urmărește aceste aspecte.
VALORILE NOASTRE
Orientarea către client este unul dintre principiile de management aplicate in cadrul companiei cat și identificarea și satisfacerea cerințelor clienților, preocuparea de a le depăși;

Implicarea personalului este esența companiei;

Competența profesională : Imbinăm și utilizam cunoștințele, deprinderile și atitudinile pentru obținerea rezultatelor așteptate; atitudinea noastră față de profesie este de seriozitate, responsabilitate și implicare; de aceea suntem în competiție cu noi înșine pentru a deveni mai buni;

Comportamentul pe piață : Compania nu tolerăm corupția, mita și concurența neloială; nu oferim direct sau indirect plata sau avantaje nici unei persoane sau entități pentru a obține sau direcționa afaceri sau alte avantaje incorecte în derularea activităților noastre;

Respect reciproc și deschidere : relațiile cu clienții, partenerii și autoritățile se desfășoară în baza respectului reciproc, deschiderii, onestității și spiritului de încredere și cooperare; menținem o atitudine deschisă în dialogul cu toate persoanele și entitățile cu care colaborăm;

Integritate : respectăm legile în vigoare și bunele practici de afaceri și acționăm în concordanță cu valorile noastre;
Fi și tu una din piesele motorului companiei.

CERINTE

disponibilitate munca de teren

DESCRIEREA FIRMEI

termice si gaze