Clienti sub Acoperire (Mystery Shopping)

4 service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania 4Service face parte dintr-un holding austriac. A fost infiintata in 2001 si pana acum este una dintre cele mai dinamice si inovatoare agentii de Clienti sub Acoperire (Mystery Shopping) din Europa.

Acum angajam Clienti sub Acoperire si intervievatori pe teritoriul Romaniei.

Mystery Shoppers trebuie sa viziteze diferite banci, magazine, showroomuri auto, farmacii, cafenele si multe altele, dar incognito, ca clienti reali.

Pentru a deveni Client sub Acoperire, trebuie doar sa va inregistrati pe site-ul oficial al companiei:
sau

Hai sa imbunatatim calitatea serviciilor impreuna!

CERINTE

Cerinte:Înregistrați-va https://4service.shopmetrics.com/shopperSignup.asp
• Varsta intre 18 si 65 de ani;
• Responsabilitate;
• Utilizator de calculatoare - nivel bun;
• Acces la internet pentru completarea formularului de pe site-ul nostru dupa efectuarea vizitei;
• Vizitarea bancilor, magazinelor, cafenelelor, etc. sub masca unui cumparator obisnuit;
• Monitorizare atenta a calitatii serviciilor furnizate.

BENEFICII OFERITE

Plata:
Variaza in functie de proiect (de la 5 pana la 20 de euro), se efectueaza prin transfer bancar, dupa data de 20 a lunii care urmeaza (peste 40 de zile lucratoare).

Compania 4 Service este o parte din Holding Austrice, a fost infiintata in 2001 si pina acum este una dintre cele mai dinamice si innovative agentii de Client Misteriosi (sau Client sub Acoperire) din Europe.

Acum angajam Clienti Misteriosi si intervievatori pe teritoriul Romaniei.