Business Sales Representative - partener ORANGE

ONE TELECOM SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza permanent piata in vederea identificarii de noi clienti din mediul business
- prezinta si promoveaza serviciile integrate de comunicatii oferite de ORANGE ROMANIA
- negocieaza si incheie contracte de furnizare servicii oferite de ORANGE ROMANIA cu clienti business

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare interpersonala si de negociere
- Orientat spre performanta, avand capacitatea de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe
- Capacitatea de a depasi usor insuccesele
- Capacitatea de a solutiona rapid problemele

BENEFICII OFERITE

- Angajare cu contract de munca
- Pachet salarial avantajos: salariu fix + comision nelimitat, in functie de realizari
- Sistem de bonusare atractiv pentru extraperformanta
- Bonuri de masa in functie de rezultate si vechime
- Asigurare medicala in functie de rezultate si vechime
- Asigurare de viata in functie de rezultate si vechime
- Un mediu de lucru profesionist si competitiv alaturi de o echipa tanara si performanta.
- Oferirea unui plan de cariera personalizat
- Posibilitati de dezvoltare profesionala prin training-uri interne si externe
Sprijin logistic aferent desfasurarii activitatii: masina de serviciu, laptop.