ASISTENT VANZARI EXTERNE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care produce, distribuie si exporta produse pe baza de lemn.
Principalele responsabilitati pentru acest post sunt:

- evidenta si urmarirea comenzilor/confirmarilor;
- pregatirea documentatiei necesare efectuarii livrarilor;
- intocmirea documentelor comerciale si documentelor interne;
- realizarea corespondentei cu bancile comerciale.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- minim 1 an experienta profesionala intr-un domeniu asemanator;
- bune cunostinte de operare in MS Office;
- foarte bune cunostinte de limba germana si/sau engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training;
- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad!