Asistent Vanzari - departament ceramica

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Asistent Vanzari pentru departamentul de ceramica in cadrul magazinului Ambient.

- aprovizionarea raionului cu marfa si aranjarea acesteia pe raft;
- verificarea si actualizarea etichetarii produselor la raft;
- intampinarea clientilor;
- identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii pentru nevoile si dorintele acestora.

CERINTE

Cautam o persoana cu experienta pe zona de vanzari sau cu dorinta de a invata; cu abilitati de comunicare, atitudine proactiva si orientare spre client.

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri din vanzari;

2. Decontarea costurilor de transport;

3. Cursuri de perfectionare;

4. Reduceri la produsele companiei;

5. Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Aplica aici sau trimite CV-ul tau pe adresa: recrutare@altaconsult.ro.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.