Agent vanzari in magazin de telefonie mobila

Telefonika Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta o companie multinationala de telecom,
- respecta politica companiei vis-a-vis de abordarea clientilor, respecta regulile interne , isi asuma targetul lunar atingand si depasind obiectivele stabilite de vanzari,
- incaseaza facturi , incarca cartele prepaid, raspunde impreuna cu colegii vis-a-vis de gestiunea marfii , vinde accesorii,
- intocmeste raport zilnic de vanzari, se subordoneaza sefului de magazin si managerului firmei , colaborand in acelasi timp foarte bine cu colegii din echipa
- alte responnsabilitati care sunt necesare pentru buna desfasurare a activitatii

CERINTE

Un job dinamic obliga la urmatoarele calitati pe care trebuie sa le aiba un candidat :
- seriozitate,responsabilitate vis - a- vis de job, clienti, colegi,
- abilitati de comunicare si negociere
- dorinta de a munci si dezvolta din punct de vedere profesional
- dorinta de a se autodepasi
- spirit de echipa
- cunostinte pc
- inteligenta

BENEFICII OFERITE

- salariu fix,
- comisioane,
- bonusuri,
- tichete de masa
- participarea la anumite concursuri
- trainig pentru calificare si dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Franciza Vodafone.