AGENT DE TURISM- Alba si Sibiu

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor)
-Gestionarea unui portofoliu de clienti
-Dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti
-Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate
-Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate
-Atingerea targetului de vanzari lunar
-Participarea la targuri si expozitii de profil

CERINTE

-Studii superioare in domeniu geografie turism sau posesor al unui certificat de calificare de agent turism
-Experienta de minim 1 an într-o agentie de turism
-Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia
-Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari

Calitati fizice si psihice:
-Aspect fizic placut si ingrijit
-Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
-Aptitudini de lucru în echipă, abilitatea de a prioritiza, atitudine pozitivă, rezistenţă la stres

BENEFICII OFERITE

Echipa tanara
Bonusuri in functie de realizari
Participare la targuri si expozitii de profil din tara sau strainatate
Participare la Infotrip-uri
Posibilitatea avansarii in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern