17

locuri de munca.

Pagina 1 din 1
HoReCa ITALIA
  • - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

15 posturi disponibile (5 aplicanti)

04-09-2015
Turism – HoReCa CIPRU 2015
  • - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate. Unii angajatori solicita existenta experientei anterioare pentru posturile mai sus mentionate, alti angajatori nu solicita existenta experientei anterioare pentru posturile mai sus mentionate; candidatii care au experienta relevanta prezinta avantajul de a fi selectati. Pentru Cameriste: Nu se cere lb. Engleza Pentru Receptioneri, Hostese, Baieti de serviciu, (Asistenti(e)) Ospatar(ita), Barmani(ite), Bucatari, Personal SPA: Se cere nivel de minim nota 8, pe o scara de la 0
  • - 10. Pentru Personal hotelier general, Agenti de paza, Asistenti bucatar, Ingrijitori plaja/Ingrijitori piscina: se solicita un nivel de minim nota 6, pe o scara de la 0
  • - 10. Nu se cere cunoasterea altor limbi straine, dar constituie avantaj cunoasterea limbilor Greaca, Germana sau Rusa.

100 posturi disponibile (3 aplicanti)

04-09-2015
Turism - horeca italia - fara comision de mediere !!!
  • - Documentele cerute de familia gazda / compania din Italia pentru evaluarea si selectia candidatului:
  • - CV limba romana/italiana + poza cu zambet
  • - 1 Fotografie tip pasaport
  • - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
  • - Copie pasaport / Copie C.I
  • - Copie ultima diploma de studii
  • - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
  • - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
  • - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
  • - Copie acte de calificare (daca aveti);
  • - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
  • - 2 recomandari in original, in limba romana/italiana, de la angajatori anteriori.

100 posturi disponibile (14 aplicanti)

Confidential 04-09-2015
Angajam agent de securitate
  • - Agent de securitate cu atestat

10 posturi disponibile (10 aplicanti)

31-08-2015 BUCURESTI
Agent de interventie
  • - Tinuta atletica (eventual fosti sportivi de performanta) Posesori permis de conducere categoria B Disponibilitate pentru program prelungit si flexibil

5 posturi disponibile (1 aplicant )

30-08-2015 Ramnicu Valcea
Agenti de securitate domiciliati in Bucuresti
  • - Certificat/Atestat de agent securitate sau adeverinta inscriere curs agent de securitate; Disponibilitatea de a lucra in ture de zi sau/si de noapte; Simt dezvoltat al responsabilitatii, fara antecedente penale; Atentie distributiva; Harnic, perseverent si onest; Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

5 posturi disponibile (3 aplicanti)

Agent securitate incinta - Baia Mare
  • - * Atestat de agent paza * Cunostintele in domeniul materialelor de constructii reprezinta un avantaj * Bune abilitati de rezolvare a conflictelor, simt diplomatic * Abilitati de interrelationare, comunicare si lucru in echipa * Harnic, perseverent, cu simt dezvoltat al responsabilitatii * Persoana serioasa, onesta, fara antecedente penale * Atentie distributiva * Disponibilitate la efort fizic

1 post disponibil (4 aplicanti)

28-08-2015 Baia Mare
Agent securitate incinta - Timisoara 1, Divizia 9 ...

1 post disponibil (2 aplicanti)

26-08-2015 Timisoara
Agenti securitate Bucuresti - SEA PROTECT GROUP
  • - Vigilenta, spirit de observatie, agilitate Certificat agent securitate/paza Atestat profesional agent de securitate/paza

4 posturi disponibile (2 aplicanti)

24-08-2015 BUCURESTI
Agent securitate incinta - Timisoara 2, Calea Sagului

1 post disponibil (3 aplicanti)

21-08-2015 Timisoara

17 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.
Dispecer
  • - Absolvent studii medii;
  • - Fără antecedente penale;
  • - Atestat Agent de Securitate
  • - Cunostinte operare PC;
  • - Atentie concentrata si distributiva;
  • - Abilitati de comunicare si gestionare a conflictelor.

5 posturi disponibile (46 aplicanti)

20-08-2015 BUCURESTI Alte orase
Agent de Securitate Incinta
  • - Atestat Agent de Paza;

1 post disponibil (21 aplicanti)

Agent securitate - Sibiu

1 post disponibil (0 aplicanti)

14-08-2015 Sibiu
Agent Paza si Protectie
  • - Poti deveni colegul nostru /colega noastra daca ai:
  • - atestat profesional de agent paza si protectie,
  • - studii minime 10 clase,
  • - cunostinte de operare PC,
  • - conduita morala si profesionala ireprosabila,
  • - experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor,
  • - experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale.

1 post disponibil (20 aplicanti)

10-08-2015 BUCURESTI Alte orase
Agent securitate - SEA PROTECT GROUP

4 posturi disponibile (3 aplicanti)

10-08-2015 Constanta
Agenti de paza Germania
  • - Se cere:
  • - atestat de paza (atestatul poate fi facut si in Germania)
  • - disponibilitatea de a lucra in ture de noapte.
  • - simt dezvoltat al responsabilitatii, fara antecedente penale.
  • - harnic, perseverent si onest.
  • - abilitati de comunicare si lucru in echipa.

10 posturi disponibile (61 aplicanti)

07-08-2015
Agent paza
  • - Atestat paza Experienta in domeniu minim 2 ani

06-08-2015 Cluj Napoca