Asistenti Medicali URGENTE/ICU pentru Afghanistan

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta:

Perioada contractului:
 1 an de zile
Salariul :
Doctor : intre 4000- 6000 de dolari pe luna
Asistent medical : 1600- 2100 dolari pe luna
Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana
Cazare ,masa asigurate de companie
Ore suplimentare ,
Asigurare medicala
Concediu platit
Bilet de avion platit de catre Companie

CERINTE

Asistenti medicali
• Experienta pe urgenta
• Experienta pe terapie intensiva

Conditii de recrutare:

Obligatoriu : experienta ca si asistent medical sau doctor minimum 3 ani
Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit,
Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.