Operator Receptie

Career Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Operator Receptie pentru unul dintre partenerii nostri, un important jucator in zona de curatatorii ecologice.

– Primeste clientii care intra in punctul de lucru si preia comanda acestora, o inregistreaza si verifica produsele.
– Informeaza la cel mai inalt standard clientul, privind procedurile si serviciile companiei; raspunde cu promptitudine intrebarilor clientului privind serviciile de curatatorie-spalatorie pe care compania le ofera.
– Organizeaza produsele in ordine, tinand cont de comenzi.
– Preda comenzile clientilor in momentul in care acestia vin pentru ridicare.

CERINTE

– Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
– Cunostinte MS Office
– Persoana serioasa si energica
– Abilitati de comunicare si relationare cu clientii.
– Studii medii (bacalaureat)
– Abilitati de comunicare si atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

– Instruire profesionala – Cursuri gratuite
– Contract de munca, perioada nedeterminata
– Tichete de masa, bonusuri si prime

Career Invest ofera clientilor sai atat servicii de tip corporate, cat si servicii de consiliere vocationala si profesionala.
Serviciile corporate sunt dezvoltate pe urmatoarele segmente: Recrutare si Selectie; Motivare; Retentie; Evaluare; Training.
Valorile noastre sunt: Responsabilitate, Calitate si Consistenta.