Despre Bennu Cosmetica S.R.L

Firma Le Passion Perfume in Bucuresti exista 4 magazine in Constanta 2 magazine si in Bosnia Herțegovina sunt alte 2 magazine , in care se vinde peste 250 de parfumuri ale diferitor marci si branduri cunoscute.
Cerintele candidatilor sunt :
-studii medi sau superioar
- cunoasterea limbii Engleza nivel mediu (scris si citit)
-cunoasterea programelor Microsoft Ofice
-capacitatea de organizare si planificarea a activitatiilor curente
Descrierea postului COORDONATOR DE ECHIPA
-coordoneaza toate echipele din punctele de lucru
-organizeaza si sustine interviuri pentru angajare
-instruieste fiecare echipa asupra modului de realizare a vanzariilor
-propune masuri de imbunatatire a activitatii si implimenteaza schimbarea aprobarea de Managerul General
Pachet salarial atractiv,cu contract de munca
Comision din vanzari
Decont combustibil (in caz de detinerea a unei masini personale) abonament metrou/R.A.T.B
Mediu de lucru placut si profesionist

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

peisajului nr 27, Bucuresti