cine stie firme serioase ptr plecari afara?

Moderator: frincu_mariana

cine stie firme serioase ptr plecari afara?

Mesajde ionut19 » Mar Oct 28, 2008 8:46 pm

nu firme care iti vad poza de buletin si cere nu stiu cat comision :lol:
ionut19
Nou venit
Nou venit

Mesajde mickme » Dum Noi 02, 2008 11:00 am

iti recomand sa pleci numai prin firme ale caror servicii le-au folosit cunoscuti de-ai tai, oameni in care ai incredere

succes :)
mickme
Master
Master

daca ai meserie in tine

Mesajde craciunvasile » Lun Aug 17, 2009 2:12 pm

daca esti sudor lacatus tubulator dute la maxijob ca nu platesti nimic si ei iti asigura si transportul.
trebuie sa stii meserie daca nu sti nu te incurca ca vii pe bani tai acasa
craciunvasile
Nou venit
Nou venit

dezinformati oamenii

Mesajde sador » Lun Aug 17, 2009 4:47 pm

Maxi Job si-a inchis activitatea...deci duceti-va sa faceti ce????Dle "Craciun" linistiti-va cu astfel de atitudini...si va asteptam la firma ...la care dintre sediile noastre doriti....Ramanem la parerea ca "minciuna are picioare scurte!" si mai ales ca infractorii "nu merg de multe ori la apa!" Curios cum un muncitor harnic are atata timp sa scrie pe net...mai ales ca sunteti in Italia la munca...si stim ca se munceste in general...toata aprecierea pentru Domnul Tacea...da domnule...am avut un contr de colaborare cu cei de la Maxi Job...veti intelege de ce l-am reziliat.....
sador
Junior
Junior

comunicat

Mesajde sador » Vin Aug 21, 2009 9:12 am

COMUNICAT
In urma deciziei Consiliului de conducere anuntam disocierea SADOR de orice atitudine calomniatoare, acuzatoare si violenta . Intr-o lume civilizata comunicarea este constructiva ducandu-se polemici pentru idei si nu impotriva oamenilor. Interventia noastra pe forumuri a fost doar pentru cunoasterea activitatilor si a atitudinii SADOR in fata celor care incearca sa distruga munca noastra de 14 ani. Pana in prezent nu au fost prezentate sesizari, documente care sa ateste acuzele adresate presedintei SADOR, doamna Cristina Dumitrache. Este o dovada in plus ca o astfel de organizatie este incomoda celor care nu respecta legea si oamenii. Interventiile noastre vor fi doar pe sit-ul pe care-l vom deschide in luna septembrie, iar rezultatele proiectului vor fi mediatizate.
Coordonator proiect, consilier juridic, Violeta Opruta
sador
Junior
Junior

Re: daca ai meserie in tine

Mesajde argint » Joi Aug 27, 2009 8:57 pm

craciunvasile scrie:daca esti sudor lacatus tubulator dute la maxijob ca nu platesti nimic si ei iti asigura si transportul.
trebuie sa stii meserie daca nu sti nu te incurca ca vii pe bani tai acasa

dute tu ma nea maxi ca stie lumea ce faci .nu mai fraeri oameni nea stefan ca te dai craciun ride lumea de mata
argint
Nou venit
Nou venit

Înapoi la Munca in Strainatate - reusita sau esec?